MARE ATENTIE!

Daca ai ceva de vanzare sau daca vrei un produs care nu mai e in brosura poti creea aici un topic nou.

MARE ATENTIE!

Mesajde LauraSpataru » Vin Mai 24, 2013 13:16

Buna, dragele mele. Sper ca sunteti cu toatele bine si ca va merge cu afacerea :)

Azi vreau sa va supun atentiei un obicei prost. Acela de a comanda si de a nu mai da niciun semn de viata dupa aceea. O membra a acestui forum a facut acest lucru. Mi-a cerut o adresa unde putem discuta, mi-a dat o comanda (undeva la 120 lei, rezultau cam 90 lei de plata dupa reducerea pe care i-am spus ca i-o fac). Am dat comanda de 2 produse (valorau cam 30 lei, restul le aveam prin casa) si i le-am trimis ramburs prin posta (desi initial o rugasem sa faca o plata in avans la ING, dar am zis treaca-mearga, dupa ce mi-a mentionat ca la Podu Turcului nu gaseste ING). Dupa o luna, mi s-a intors coletul si nici domnisoara nu mi-a mai raspuns pe [facebook], desi mi-a vazut mesajul si are activitate acolo, deci nu se pune problema ca ar fi patit ceva. Paguba mea? 30 lei comanda + 10 lei transportul + 12 lei magazinajul = 52 lei.

V-am povestit asta doar ca sa aveti grija si, daca nu cunoasteti persoana, sa nu va mai obositi sa dati comenzi in cealalta parte a tarii.
LauraSpataru
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Iun 18, 2011 02:55
Localitate: Bucuresti

Re: MARE ATENTIE!

Mesajde cristina mihaela » Joi Mai 30, 2013 20:00

buna.ai dreptate,se mai intampla sa fie si persoane din-astea.se razgandesc sau nu stiu ce d-zeu fac...si eu am patit,dar nu aici,pe alt site si cu alt produs,tot asteptam banii,si dupa aproape 3 saptamani mi-a venit coletul inapoi si am pierdut 17 lei...
cristina mihaela
Junior
Junior
 
Mesaje: 9
Membru din: Vin Mar 29, 2013 13:45


Înapoi la Produse Avon (vanzare, cumparare sau schimb)

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron