Prima comanda AVON

Prima comanda AVON

Mesajde TaNiaP90 » Sâm Sep 21, 2013 11:13

Buna tuturor!
Acum vreo 3 zile m am facut rep AVON iar coordonatorul meu nu mi a oferit prea multe informatii. Am tot cautat pe net informatiile necesare si am ajuns aici. Sper sa ma puteti ajuta cat mai curand.
Iata nedumeririle mele:
1. Am inteles ca prima comanda trebuie sa nu fie mai mare de 350lei. Intrebarea e: cum o sa reusesc sa strang fix comenzi de 350lei? As vrea sa beneficiez de oferta parfumului Christian Lacroix si ma gandesc ca daca as strange spre exemplu 348lei nu voi mai beneficia de el.
2. Comanda de 350 lei trebuie sa reprezinte doar valoarea produselor? Sau valoarea dupa ce s-a aplicat discountul, adica valoarea pe care eu o sa o achit?
3. Valoarea produselor din MAM se adauga la valoarea comenzii?

Va multumesc si astept cat mai curand raspuns.
TaNiaP90
Utilizator nou
Utilizator nou
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Sep 20, 2013 21:14

Re: Prima comanda AVON

Mesajde Claudia » Lun Sep 23, 2013 10:44

Buna TaNiaP90,
De obicei cand iti zice prea multe coordonatorul, il poti intreba toate nelamuririle pe care le ai.
1. Important este sa nu depaseasca acea suma, nu sa fie fix 350 lei. TRebuie sa ai cel putin 350 lei ca sa primesti parfumul, la 348 lei nu vei primi parfumul.
2. Aceasta este o limita de credit daca de cei de la Bucuresti, se iau in calcul 300 lei de plata si nu cred ca depseste prea mult limita de 350 lei pe care ti-a dat-o liderul la valoare de catalog. Poti plati in avans ceea ce paseste aceasta suma la BCR sau Garanty Bank.
3.Comanda produsele din MAM se adauga la valoarea comenzii dar nu vei avea reducere pe ele.
Sper ca ai inteles, m-ai ai si alte nelamuriri?
Avatar utilizator
Claudia
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 152
Membru din: Dum Iun 12, 2011 10:31
Localitate: Brasov


Înapoi la Idei pentru concursurile viitoare.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron