Schimbare Zona Avon

Discutii despre Avon, produse, campanii, competitii ...

Schimbare Zona Avon

Mesajde queenjo » Mar Feb 14, 2012 13:26

Buna!Ma numesc Alexandra si sunt reprezentant,trendsetter mai exact, la Avon de 1 an si un pic.am o singura problema.Coordonatoarea mea este de la Bacau,iar eu sunt din Ploiesti.Apartin de zona 055,deci nu ma pot califica mai sus de reprezentant.Am aflat de curand ca nu este posibil sa te califici astfel.Cum ar trebui sa procedez pentru a ma muta la cineva din Ploiesti,dar tot la campania trendsetteri,ca sa am sanse sa pot deveni si coordonator si mai apoi lider?Astept un raspuns urgent!Multumesc.
queenjo
Junior
Junior
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Iul 29, 2011 12:06

Re: Schimbare Zona Avon

Mesajde Claudia » Mie Feb 15, 2012 10:38

Buna Queenjo,
Va trebui sa vorbesti cu cei de la Relatii clienti, eu nu stiu care sunt zonele de trendsetteri. Imi pare rau c anu te pot ajuta.
Poti incerca sa devii lider chiar daca esti din alt judet, dar este un pic mai greu. Liderul si coordonatorul este acelasi lucru.
Avatar utilizator
Claudia
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 152
Membru din: Dum Iun 12, 2011 10:31
Localitate: Brasov

Re: Schimbare Zona Avon

Mesajde queenjo » Joi Feb 16, 2012 15:24

Coordonatorul meu mi-a spus ca atata timp cat sunt inscrisa la Bacau si eu sunt din Prahova,nu o sa ma pot califica si nu o sa pot inscrie niciun reprezentant.Am sa sun la Relatii Clienti.Multumesc frumos!
queenjo
Junior
Junior
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Iul 29, 2011 12:06


Înapoi la Avon

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron